Ürünler / Product
FİSTO
GİPÜR
LEZLER
TÜL BANT
YAKA MOTİF
Haberler / News
19.05.2014
Şirketimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimize özel brode desenleri tasarımı sunma hizmetimiz başlamıştır.
19.05.2014
PENTAMAT BRODE MAKİNEMİZ FAALİYETE GEÇMİŞTİR. İSTENİLEN RENKLERDE KOMBİN OLARAK ÇALIŞILABİLMEKTEDİR. DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE DUYURULUR.
28.09.2011
Yeni adresimiz, Örnek Mah. Güldeste Sok. No:5/B Ataşehir / İstanbul
quality
e-mail
 
ÖNCE KALİTE..
28.09.2011
Gülhan Brode Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş 1998 yılında Yalova Topçular iskelesi karşısında 5000 m2 açık, 2000m2 kapalı alana kurulmuş, şube faaliyetlerini ise İstanbul Ataşehir’de yürüten modern bir tesistir.
   
 
 
Firmamız bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Sahasındaki en son yenilikleri, trendleri gayet yakından takip eden kuruluşumuz, zengin ve kaliteli ürün yelpazesi ile tekstil sektörünün hizmetindedir.

Artan talebi karşılamak için 24 saat aralıksız olarak çalışan fabrikamız yurtiçi kadar yurtdışına da hitap etmektedir.


Quality first..

Gulhan Brode Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş was established in 1998 as a mother factory in Yalova. On a 5000 sqmeters area of which 2000 sqmeters is covered. The company’s branch is in İstanbul-Ataşehir.

Gulhan Brode Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş is indeed a family company and always followed the latest trends in the textile industry very closely. Also with a wide range of quality products, Gulhan Brode is one of the leading companies in its field.

We are proud to announce that Gulhan Brode working 24 hours a day to meet the increasing demand from abroad as well as at home.
   
  2.435 kez okundu...
 
home | product | our company | news | quality | contact